O spoločnosti

Spoločnosť PLAST PRODUKT SLOVAKIA vstúpila na trh v roku 1990.

Od založenia sa zaoberá výrobou atypických plastových produktov a zariadení. Hlavným výrobným programom sú samonosné plastové nádrže pre skladovanie tekutých a sypkých hmôt, ako aj žumpy a nádrže, odsávacie potrubia, násypky, koše a ďalšia široká paleta špeciálnych výrobkov na zákazku. Ľahká manipulácia, urýchlenie stavebných prác a široké uplatnenie, hlavne v chemickom a potravinárskom priemysle, ale aj v stavebníctve, to sú hlavné výhody všetkých výrobkov spoločnosti. Dokonalý výrobný proces umožňuje spracovávať s veľkou presnosťou doskový materiál PP, PE, PVC, PVDF.

Použitím najmodernejších technológii v obore zvárania plastov je dosiahnuté dokonalé spájanie materiálov a tým aj 100 % tesnosť finálnych výrobkov. Od roku 1996 rozšírila spoločnosť svoj program o výrobu vaní, nádrži a vzduchotechnických potrubí pre galvanické linky. Dôležitým mottom spoločnosti je profesionálny a individuálny prístup k zákazníkom.

Ponuka služieb v oblastiach :

Revízie VTZ tlakové

Revízia požiarnych zariadení ich funkčnosť a kontrola

Defektoskopické kontroly tesnosti

Inštalácia a výmena vodomerov


Spoločnosť Plast Produkt Slovakia ponúka široký sortiment potrubných tvaroviek, potrubí a armatúr od priemeru D20 – D160 mm, na objednávku aj do priemeru 400 mm z PPR, PVC, PVC-U a PP-B materiálu, kotviaci a inštalačný materiál a závesovú techniku v našej podnikovej predajni na adrese v Brzotíne.